Przed urlopem idź do dentysty. I to zupełnie za darmo.

 


Polacy chodzą do dentysty mniej niż raz w ciągu roku, a są wśród nas też tacy, którzy w fotelu nie siedzieli od kilku lat. I dla jednych, i dla drugich na przełomie czerwca i lipca jest organizowana akcja „Zacznij wakacje ze zdrowym uśmiechem”.

Chory ząb to najgorsza rzecz, jaka może wydarzyć się na wakacjach. Urlop to nie czas na chodzenie do dentysty, zwłaszcza że lekarz, do którego mamy zaufanie, został wiele kilometrów za nami. To nie jest również dobra pora na gorączkowe szukanie pogotowia dentystycznego, i to często w obcym kraju. – Niewyleczone zęby dają o sobie znać w najmniej odpowiednich momentach. Słońce, wysoka temperatura i zmiana klimatu sprzyjają rozwojowi bakterii. Warto przed wyjazdem pomyśleć o tym, by nie stał się on koszmarem – mówi Dorota Bereta, menedżerka przychodni Strefa Zęba.

Warto więc wykorzystać czas przed wyjazdem na sprawdzenie, czy nasze zęby są zdrowe. A przez miesiąc w Strefie Zęba można to zrobić całkowicie za darmo.

Bezpłatne przeglądy wraz z opracowaniem planu leczenia będą wykonywane w przychodni Strefa Zęba na osiedlu Z w Tychach. Wystarczy wejść na fanpage przychodni na FB i wysłać wiadomość, że jesteście zainteresowani darmowym badaniem. W każdym tygodniu takie przeglądy zostaną wykonane nawet u 10 osób. Akcja zaczyna się już 12 czerwca i trwa przez cały miesiąc.

Czas:
Termin i godzina wizyty są ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb. Nie trzeba więc zwalniać się z pracy czy szukać opiekunki do dziecka. Akcja startuje 12 czerwca i kończy się po upływie miesiąca.

Miejsce:
Przychodnia Strefa Zęba: Zaręby 1A, Tychy

Zasady akcji „Zacznij wakacje ze zdrowym uśmiechem”
– wystarczy wejść na fanpage Strefy Zęba na FB https://www.facebook.com/StrefaZeba/ i wysłać wiadomość, że jesteście zainteresowani bezpłatnym przeglądem. W odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje na temat akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń, a darmowe przeglądy zostaną wykonane aż u 40 pacjentów.

Wakacyjna akcja to niejedyna akcja społeczna prowadzona przez Strefę Zęba w Tychach. Regularnie są tam też wykonywane darmowe badania dla uczniów szkoły podstawowej. W maju był organizowany też tydzień bezpłatnych badań dla mam – „26 zdrowych uśmiechów dla 26 mam”.

Informacje o przychodni:
Strefa Zęba to nowoczesna przychodnia dentystyczna zlokalizowana na osiedlu Z w Tychach. W lutym 2017 roku swoim patronatem objęła ją dr Danuta Borczyk.

Dr Danuta Borczyk jest jedynym w Polsce członkiem prestiżowego stowarzyszenia European Academy of Esthetic Dentistry, jest członkiem założycielem i pierwszym prezydentem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Działa w strukturach międzynarodowej federacji estetycznej IFED. Jest również uznanym wykładowcą międzynarodowym, a także doradcą, wykładowcą i prowadzącą prestiżowe szkolenia podyplomowe dla lekarzy stomatologów w kraju.

Jej wieloletnie doświadczenie i kompleksowa wiedza stomatologiczna pozwalała Strefie Zęba na opracowanie i skonsultowanie wszystkich procedur wdrożonych w praktyce oraz na korzystanie z jej wiedzy i doświadczenia w trakcie leczenia skomplikowanych jednostkowych przypadków. Dodatkowo dr Danuta Borczyk opracowała indywidualny plan szkoleń i rozwoju dla każdego z członków zespołu przychodni tak, aby zapewnić pacjentom kompleksowe zabiegi na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem odpowiedniego profesjonalnego sprzętu.