IV liga : Raków II Częstochowa – GKS II Tychy 1:4

W meczu 33. kolejki IV ligi druga drużyna GKS Tychy pokonała na wyjeździe rezerwy Rakowa Częstochowa 4:1 (3:0). W tyskim zespole na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Jakub Piątek, a po jednym trafieniu dołożyli Mariusz Bojarski i Krzysztof Rośkowicz.

Tyszanie już po niespełna dziesięciu minutach prowadzili różnicą dwóch bramek. Wynik spotkania otworzył Bojarski, a chwilę później podwyższył Piątek. Młody pomocnik swojego drugiego gola dołożył również w 23. minucie, stąd też „Trójkolorowi” na przerwę schodzili z wysokim prowadzeniem.

Czwartą bramkę w 65. minucie dołożył Rośkowicz, a honorowego gola w doliczonym czasie gry dla częstochowian zdobył Alan Jaworski.

Pewni utrzymania w IV lidze piłkarze GKS II w najbliższą sobotę zakończą ligowe zmagania w sezonie 2016/17. Na boisku w Paprocanach podejmą drużynę Ruchu Radzionków (godz. 17:00).

Raków II Częstochowa – GKS II Tychy 1:4 (0:3)