IV liga : Polonia Poraj – GKS II Tychy 1:1

 


W zaległym spotkaniu 26. kolejki rozgrywek IV ligi grupy I, zawodnicy drugiej drużyny GKS Tychy zremisowali z Polonią Poraj 1:1 (1:0). Wyjazdowy punkt tyskiej drużynie zapewnił Michał Pustelnik.

Po dwóch kwadransach gry gospodarze objęli prowadzenie. Długą piłkę do Marcina Kowalskiego zagrał obrońca Polonii, ten zgrał ją natychmiast do Sławomira Piwińskiego, a doświadczony piłkarz wbiegł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Konrada Zacharskiego.

Z wyrównującym trafieniem tyszanie czekali do 75. minuty meczu, kiedy to dobrze ustawiony Pustelnik w szesnastce gospodarzy zmienił toru lotu piłki po strzale z dystansu.

W najbliższej serii gier podopieczni Tomasza Wolaka będą pauzować, bowiem otrzymują trzy punkty za walkower w spotkaniu z Nadwiślanem Góra, który wycofał się z czwartoligowych rozgrywek po rundzie jesiennej.

Polonia Poraj – GKS II Tychy 1:1 (1:0)
1:0 – 
Piwiński (30.)
1:1 – Pustelnik (75.)

Sędziował: Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała).

GKS II Tychy: Zacharski – Ostolski, Banaś (67. Rośkowicz Ż), Górkiewicz, Matusz – Pawełczyk (80. Augustyniak), Piątek Ż, Pustelnik, Fortuna, Musiolik (46. Kokoszka) – Bojarski (85. R. Białas). Trener Tomasz Wolak.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/