Bez przyczyny pobił 93-latka. Dochodzenie prowadzi policja.

 


Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała 93 latka, do którego doszło w dniu 24.03.2017r. na przystanku autobusowym w Tychach przy ul. Wyszyńskiego. Osoby, które mają informacje na temat sprawcy pobicia, proszone są o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

Policjanci z wydziału kryminalnego tyskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia narządu ciała, do którego doszło 24.03.2017r. około godziny 18.00 na przystanku autobusowym Tychy-Wyszyńskiego. Sprawca miał być w wieku około 40 lat, mieć czarne włosy i okulary. Innych cech poszkodowany nie był w stanie podać. Sprawca bez żadnej przyczyny pobił pokrzywdzonego, gdy ten oczekiwał na przyjazd autobusu. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał poważnego urazu tj. złamania jarzmowo-szczękowo-oczodołowe. Czyn ten w sposób szczególny zasługuje na potępienie, mając na uwadze wiek pokrzywdzonego, który ma 93 lata.

Świadków zdarzenia oraz osoby, które mają informacje na temat tożsamości sprawcy prosimy o pilny kontakt z tyskimi policjantami pod numerami telefonów 997, (32) 325-63-37 bądź na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/