GRZEGORZ TURNAU – koncert w ramach LOGOS FEST.

 


Miejskie Centrum Kultury w Tychach, organizator III edycji Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST, serdecznie zaprasza 14 maja br. o godz. 18 na niezwykły koncert Grzegorza Turnaua, będący sentymentalną podróżą poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy”, „Cichosza” czy „Bracka”, którego celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszej płyty.

Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.
Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą:

Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian
Robert Kubiszyn/Łukasz Adamczyk – gitara basowa
Jacek Królik – gitary
Cezary Konrad – perkusja
Michał Jurkiewicz – skrzypce, keyboard, akordeon

Bilety w cenie:
70 zł – do 5.05.2017
85 zł – od 6.05.2017

do nabycia na portalu www.biletyna.pl oraz w kasie Teatru Małego w Tychach, ul. Hlonda 1, tel. 32 227 20 67.

Zapraszamy!

Źródło : http://umtychy.pl/