Tychy: Próbował wyrzucić 800 działek narkotyków do toalety.

 


Policjanci z Katowic przejęli w sumie ponad 800 działek dilerskich metamfetaminy. W wynajmowanym mieszkaniu w Tychach, przechowywał je 24 – letni mężczyzna. Kiedy policja zapukała do drzwi, próbował pozbyć się towaru, wyrzucając go do toalety. Nie zdążył.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, że w jednym z tyskich sklepów sprzedawane są dopalacze. W lokalu, policja znalazła 140 działek dilerskich białego proszku. Jak się okazało, była to metamfetamina. Od razu zatrzymano jej posiadacza – 25 – letniego mieszkańca Łodzi.

Jak się okazało, łodzianin przebywał w Tychach u swojego 24 – letniego znajomego, który wynajmował mieszkanie w mieście. Mundurowi postanowili sprawdzić ten adres. Kiedy policjanci zapukali do drzwi, 24 – latek próbował pozbyć się towaru, wyrzucając do do toalety. Nie zdążył.

Łącznie, w mieszkaniu znaleziono i zabezpieczono 670 działek dilerskich metamfetaminy, 4 tabletki ekstazy oraz kilkanaście gramów suszu roślinnego. W mieszkaniu były również przedmioty służące do przetwarzania narkotyków.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do nich. O ich dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd. Grozi im do 3 lat więzienia.


Źródło : http://www.dziennikzachodni.pl/