Minim Experiment – koncert jazzowy oraz warsztaty w Mediatece.

 


Wszystkich fanów jazzu i muzyki improwizowanej zapraszamy do Mediateki na wyjątkowy koncert Minim Experiment.
To międzynarodowy projekt eksplorujący rejony jazzu, muzyki improwizowanej i awangardy, w duchu minimalistyczny, oparty na oryginalnych kompozycjach gitarzysty i lidera Kuby Wójcika.
Na scenie wystąpią również pianista i kompozytor Kamil Piotrowicz, włoski kontrabasista Luca Curcio i wybitny perkusista Albert Karch.
Kwartet zaprezentuje utwory ze swej debiutanckiej płyty „Dark matter”, którą Polish-Jazz Blog mianował Debiutem Roku 2016.

Organizatorem koncertu jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach. Koncert realizowany jest w ramach programu Tyski Bank Kultury.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w siedzibie MCK przy ul. Bohaterów Warszawy 26 w Tychach oraz na portalu www.biletyna.pl

Minim Experiment – koncert jazzowy

22 kwietnia, godz. 19.00 – Mediateka XXI wieku, Al. Pilsudskiego 16, Tychy


Ponadto, zespół Minim Experiment zaprasza na warsztaty muzyki improwizowanej, które odbędą się w tym samym dniu w godzinach od 12:00 do 15:00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach, przy ul. Bohaterów Warszawy 26.

Grasz na instrumencie? Śpiewasz? Chcesz poznać tajniki muzyki improwizowanej? Koniecznie przyjdź na warsztaty! Zabierz ze sobą swój instrument muzyczny, pozytywne nastawienie i głowę pełną pomysłów. Jeśli nie jesteś muzykiem, a chcesz zobaczyć zmagania uczestników, zapraszamy na warsztaty w roli obserwatora.

Koszt udziału w warsztatach: 10 zł; Ilość miejsc dla uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy mailowo: joanna.grzyska@mck.tychy.pl lub telefonicznie: 32 327 02 90 wew. 25
Obserwatorzy – wstęp wolny.

ZAPISY TRWAJĄ!

Warsztaty muzyki improwizowanej

22 kwietnia, godz. 12.00-15.00  – Miejskie Centrum Kultury, Ul. Boh. Warszawy 26, Tychy

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową www.kultura.tychy.pl oraz www.tbk.kultura.tychy.pl