4F otworzy sklep w Gemini Park Tychy.

 


4F – popularna polska marka z asortymentem sportowym będzie współtworzyć ofertę Gemini Park Tychy, nowoczesnego centrum handlowego realizowanego przez Gemini Holding. Otwarcie obiektu zaplanowano na jesień 2017 r.

Sklep 4F w Gemini Park Tychy liczyć będzie 340 mkw. Razem z innymi popularnymi brandami tj. Martes Sport (970 mkw.), czy klubem Fabryka Formy (1,8 tys. mkw.) z nowoczesną siłownią i szerokim wachlarzem zajęć m.in. fitness, współtworzyć będą sektor sportowy w obiekcie.

– Z uwagi na rozwijający się trend na aktywny styl życia, marka 4F, oferująca asortyment sportowy, sukcesywnie rozwija sieć swoich salonów. Poszerzamy ją o sklepy w atrakcyjnych i perspektywicznych lokalizacjach, a za taką uważamy Gemini Park Tychy. Widzimy pozytywne zainteresowanie sportem, co uzasadnia nasze nowe inwestycje i pozwala przewidywać, że produkty 4F spotkają się z uznaniem mieszkańców miasta Tychy, którzy chętnie będą z nich korzystać nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także na co dzień – mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju spółki OTCF, właściciela marki 4F.

– Dążymy do tego, żeby Gemini Park w Tychach stało się niekwestionowanym liderem regionalnego handlu, dlatego z firmą Aspenn budujemy tenant mix z atrakcyjnych i pożądanych przez klientów marek, a za taką uważamy m.in. 4F. Obecnie obserwujemy na rynku wzmożony popyt na asortyment sportowy, co wiąże się z modą na aktywny tryb życia, który również promuje 4F. M.in. dlatego uważamy, że marka doskonale uzupełni ofertę tyskiego obiektu – komentuje Daniel Słuchocki, Dyrektor ds. komercjalizacji, Gemini Holding.

Marka 4F oferuje szeroką paletę produktów sportowych. Odzież, obuwie oraz akcesoria wykonuje z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu najnowszych technologii. W salonach marki dostępne są produkty do uprawiania fitnessu, jazdy na rowerze, tenisa, biegania, sportów wodnych oraz zimowych. Od ponad dekady firma sponsoruje profesjonalistów i amatorów uprawiających rozmaite dyscypliny sportu oraz intensywnie promuje czynny tryb życia.


Źródło : https://retailnet.pl/