Wybrano dyrektora Gemini Park Tychy.

 


Tomasz Misztalewski został nominowany na stanowisko dyrektora Centrum Handlowego Gemini Park Tychy – trzeciej inwestycji Gemini Holding, krakowskiego dewelopera nieruchomości komercyjnych.

Tomasz Misztalewski to doświadczony manager z ponad 10 letnią praktyką w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Przed objęciem stanowiska dyrektora Gemini Park Tychy przez 7 lat pracował w Metro Properties jako dyrektor centrum handlowego M1 w Łodzi. Wcześniej zarządzał  M1 Zabrze. Dobrze zna rynek Górnego Śląska – doświadczenie w zarządzaniu obiektami komercyjnymi zdobywał również w Rybniku. Jest absolwentem poznańskiej Wyższej Szkoły Bankowej. Ukończył studia na kierunku „Zarządzanie Nieruchomościami”, po których uzyskał licencję zarządcy nieruchomości.

Głównymi obowiązkami dyrektora centrum handlowego Gemini Park Tychy będą m.in. stworzenie zespołu pracowników, przygotowanie obiektu do otwarcia, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie pozycji lidera handlu w regionie, udział w kreowaniu strategii marketingowej i wizerunkowej, utrzymywanie partnerskich relacji z najemcami obiektu, tworzenie i kontrolowanie budżetu, zarządzanie zespołem pracowników.

–   Ogromnie się cieszę, że będę stał na czele zespołu tyskiego centrum handlowego Gemini Park. Razem będziemy skupiać się na budowaniu silnej marki w regionie, którego specyfika jest mi dobrze znana, gdyż pochodzę ze Śląska i doskonale znam potrzeby tego rynku. W życiu zawodowym stawiam na partnerskie relacje zarówno z najemcami, jak i współpracownikami. Wzajemne zrozumienie i przyjazne relacje to klucz do efektywnego współdziałania, co z pewnością przyczyni się do osiągnięcia sukcesu tyskiego Gemini Park –   mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor centrum handlowego Gemini Park Tychy.

–  Niezmiernie cieszę się, że Tomasz Misztalewski dołączył do zespołu Gemini Park. Wybraliśmy go ze względu na ogromną wiedzę o lokalnym rynku i duże doświadczenie. Jestem przekonana, że jego  kwalifikacje i profesjonalizm to wielka korzyść i wartość dla powstającego Gemini Park Tychy – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.

Gemini Park Tychy będzie wielkopowierzchniowym obiektem o powierzchni ponad 36 tys. mkw. GLA. Ofertę centrum stworzy ponad 130 punktów handlowych, gastronomicznych i usługowych, prowadzonych zarówno przez popularne sieci handlowe, jak i lokalnych przedsiębiorców. Wśród najemców znajdują się już m.in.: sieć supermarketów Piotr i Paweł, H&M, Smyk, RTV Euro AGD, Rossmann, Martes Sport, Jysk, Empik, CCC, Briju, Świat Książki, Kolporter, SWISS, Time Trend, Rossmann, Q&Q. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. Gemini Park Tychy to także sektor usługowy, w którym znajdą się m.in biura podróży Rainbow Tours, TUI, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i wiele innych.  Ofertę galerii uzupełnią najemcy z branży rozrywkowej, jak np. popularna sieć klubów fitness Fabryka Formy.

– Gemini Park Tychy to centrum handlowe z bogatą ofertą handlową, które już w fazie komercjalizacji i budowy spotyka się z ogromnym zainteresowaniem zarówno sieci handlowych, jak i społeczności lokalnych. Ta popularność sprawia, że jeszcze przed otwarciem weryfikowane są dalsze możliwości rozwoju i rozbudowy tego projektu – dodaje T. Misztalewski.

Jednym z głównych atutów tyskiego Gemini Park będzie jego doskonała lokalizacja, która pozwoli dotrzeć z ofertą nawet do ok. 1,5 mln osób mieszkających na Górnym Śląsku. W pobliżu znajduje się Tesco, OBI, Saturn, a wybudowanie nowoczesnej galerii w naturalny sposób dopełni tę przestrzeń tworząc formułę power center. Centrum Handlowe Gemini Park Tychy znajdzie się w odległości ok. 3,5 km od ścisłego centrum Tychów, przy ul. Beskidzkiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, będącej zarazem odcinkiem drogi krajowej nr 1, łączącej Tychy m.in. z Łodzią czy Cieszynem. Dodatkowo, otoczenie kilkunastu dużych osiedli mieszkaniowych, a także bliskość popularnej autostrady A4 oraz licznych tras ekspresowych i dróg szybkiego ruchu spowoduje, że Gemini Park Tychy stanie się popularną destynacją zakupowo-rozrywkową nie tylko dla mieszkańców miasta, ale i całego regionu. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Aspenn. Otwarcie centrum handlowego zaplanowano na jesień 2017 roku.


Źródło : https://retailnet.pl/