1 LM : Wyjazd do Kłodzka.

Tyszanie w najbliższą sobotę zagrają w Kłodzku z Nysą. Spotkanie patrząc na tabelę wydaje się do wygrania jednak łatwo nie będzie.

Chociaż Nysa jest czerwoną latarnią pierwszej ligi to w ostatnim czasie notuje dobrą passę na własnym parkiecie. Nysa wygrała cztery mecze z rzędu przed własną publicznością odprawiając między innymi Pogoń Prudnik czy Znicz Pruszków. Zespół z Kłodzka praktycznie skazany na grę o utrzymanie zamyka tabelę z 28 punktami jednak ostatnie wyniki pokazują, że będą walczyć do końca. Tyszanie muszą nastawić się na walkę przez czterdzieści minut. GKS wygrał w Tychach z Nysą na jesień 86:74 jednak zwycięstwo przypieczętował dopiero w ostatniej kwarcie. Dwadzieścia pięć punktów dla tyszan zdobył wtedy Hubert Mazur. Liczymy na kolejne zwycięstwo naszych koszykarzy. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17.00.