1 LM : Czas na koszykarskie derby.

 


W najbliższą sobotę odbędą się derby Śląska. Tyszanie gościć będą GTK Gliwice.

Jedyne dwa zespoły reprezentujące województwo Śląskie spotkają się w najbliższą sobotę w tyskiej hali. Chociaż Gliwice plasują się wyżej o jedno miejsce w tabeli to jak mawiał klasyk derby rządzą się swoimi prawami. Tyszanie zdecydowanie lepiej grają z zespołami z czołówki w tym sezonie więc spotkanie zapowiada się arcyciekawie.
– w imieniu całego zespołu zapraszam na sobotni mecz derbowy z Gliwicami, potrzebujemy wsparcia kibiców i gwarantujemy, że emocji nie zabraknie – podkreśla ważną rolę kibiców przed meczem kapitan Tomasz Bzdyra.
Na jesień tyszanie minimalnie przegrali w Gliwicach 62:59 a najwięcej punktów dla GKS-u zdobył Tomasz Deja 16 pkt. Obecnie GTK zajmuje czwarte miejsce w tabeli a tyszanie miejsce niżej z takim samym dorobkiem punktowym. Zdecydowanie emocji nie zabraknie więc warto wybrać się w sobotni wieczór do hali przy Piłsudskiego.

Początek sobotniego meczu w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego o godzinie 19:00. Bilety w cenie 5 zł (jedynie dla pełnoletnich panów, reszta – wstęp wolny) będzie można kupić godzinę wcześniej.


Źródło : http://gkstychy.info/kosz/