Dokąd Polacy wysłali Tyskie?

 


Australia, Bahamy, Peru a nawet egzotyczna Republika Vanuatu – oto miejsca, do których między innymi dotarły w tym roku butelki piwa Tyskie ze spersonalizowanymi życzeniami. W ramach trzeciej już odsłony akcji „Tyskiego najlepszego!” ponad 40 tys. piw trafiło do piwoszy w Polsce i zagranicą.

Już po raz trzeci w okresie świątecznym w sklepach dostępne było piwo Tyskie z etykietami, na których znajdowały się życzenia. Dzięki 23 różnym hasłom można było się wykazać kreatywnością i złożyć życzenia bez zbędnych słów i monologów, ale za pomocą tego, co mówi samo za siebie – dobrego piwa. Tegoroczną nowością w ramach kampanii „Tyskiego najlepszego!” była ogólnopolska akcja konsumencka „Tyskie rozdaje prezenty”, w skład której wchodziły: loteria i konkurs. Codziennie losowano ponad 500 zestawów Tyskiego w świątecznym opakowaniu z wyjątkowymi, spersonalizowanymi życzeniami, które wysłać można było do kogo się tylko chciało. Dodatkowo w ramach konkursu życzenia można było wysyłać do ponad 100 krajów na całym świecie.

– Wielbiciele Tyskiego wzięli udział w zabawie i dzięki temu piwo z wyjątkowymi życzeniami trafiło do wielu ciekawych, także bardzo odległych miejsc. Najczęściej jednak piwo wysyłano do Anglii i Niemiec. Choć kraje te słyną ze swojej piwnej kultury, to najwyraźniej mieszkającym tam Polakom brakuje ich ulubionego piwa, jakim jest Tyskie, a okres świąteczny to najlepszy moment w roku, aby im je podesłać. Do tego z wyjątkowymi, stworzonymi specjalnie dla adresata życzeniami – mówi Barbara Świderska, Junior Brand Manager Tyskie.

Jednak nie tylko w Europie mieszkają tęskniący za smakiem Tyskiego Polacy. Piwo z życzeniami dotarło także do Australii, Peru oraz położonej w Oceanii Republice Vanuatu. Tego, jak to jest wypić Tyskie nad brzegiem oceanu nie wiedzą nawet Mazur i Mecenas, bo tam jeszcze nie dotarli. Na liście krajów, do których Polacy wysyłali Tyskie z życzeniami pojawiły się także Irlandia Północna, Norwegia czy San Marino.


Źródło : http://www.portalspozywczy.pl/