Utrudnienia w ruchu autobusów w dniu 6 stycznia 2017 r. w Tychach i Katowicach.

 


Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 stycznia 2017 r w godzinach od 12:50 do 14:00  od Rynku, ulicą Bocheńskiego, przez pl. Baczyńskiego, następnie ul. Biblioteczną, Boczną i ponownie na Rynek wyruszy Orszak Trzech Króli.

W związku z powyższym w ww. godzinach w czasie przemarszu orszaku mogą wystąpić utrudnienia w ruchu autobusów, nastąpią czasowe zamknięcia ruchu na ww. ulicach.

W związku z organizacją przemarszu pn.: „Orszak Trzech Króli”, który odbędzie się w dniu 6 stycznia 2017 r. w Katowicach oraz związanymi z ww. przemarszem utrudnieniami w ruchu, które polegać będą na wstrzymaniu ruchu kołowego w ciągu ulicy al. Korfantego (jezdnia wschodnia) w Katowicach informujemy, że w godzinach ok. od 14:00 do 15:30:

autobusy linii nr 1 wyjeżdżające z Tychów w wyżej wymienionych godzinach, po obsłużeniu przystanku „Katowice Szkolna” skręcą w ul. Uniwersytecką, a następnie w Al. Roździeńskiego do przystanku „Katowice Uniwersytecka” (Katowice Strefa Kultury NOSPR). Dalej w kierunku Tychów według obowiązującej trasy przejazdu.

autobusy linii nr 4 wyjeżdżające z Tychów w wyżej wymienionych godzinach po obsłużeniu przystanku „Katowice Hotel Novotel” (Katowice Strefa Kultury), pojadą dalej prosto Al. Roździeńskiego, następnie skręcą w lewo w ul. Uniwersytecką, wykonają nawrót na rondzie i podstawią się na przystanek „Katowice Uniwersytecka” (Katowice Strefa Kultury NOSPR) w kierunku Tychów, gdzie odczekają na swój planowy odjazd w kierunku Tychów.

Nie będzie obsługiwany przystanek „Katowice Aleja Korfantego”.

Prosimy o planowanie podróży z uwzględnieniem powyższych zmian.


Źródło : http://www.mzk.pl/