Zawodnicy GKS Tychy w roli… kucharzy.

 


Głośno i smakowicie było dziś w kuchni tyskiego stadionu miejskiego. Zawodnicy GKS Tychy wspólnie z dziećmi piekli i przyozdabiali pierniki, a także ustrajali klubową choinkę.

W roli kucharzy wystąpili Tomasz Boczek, Josef Vitek, Karol Szpyrka oraz Wojciech Barycz. A pomagali im uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Tychach. To nagroda za najładniejszą choinkową ozdobę, którą dzieci zrobiły na świąteczny konkurs, organizowany przez GKS Tychy. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt szkół i przedszkoli z Tychów i okolic.

– Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, a wszystkie prace stały na bardzo wysokim poziomie. Bez wątpienia dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Wszystkie ozdoby, jakie zostały nadesłane na konkurs, zawisły na naszej Trójkolorowej choince. Musieliśmy znaleźć największą choinkę na stadionie, bo ozdób było naprawdę bardzo dużo – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy spółki Tyski Sport.

Pierników spróbują ci, którzy w najbliższy weekend pojawią się na Placu Baczyńskiego. Zawodnicy GKS Tychy będą je rozdawali podczas trwającego tam VIII Jarmarku Bożonarodzeniowego.

 


Źródło : http://www.radioexpress.pl/