GKS Tychy szuka wzmocnień. Przyjdą Daniel Szczepan i Tomasz Wróbel?

 


To może być jeden z pierwszych transferów szukającego wzmocnień GKS-u Tychy. Niewykluczone, że nowym napastnikiem pierwszoligowca zostanie utalentowany napastnik GKS-u 1962 Jastrzębie Daniel Szczepan.

Jednym z wyróżniających się zawodników GKS Jastrzębie jest 21-letni Daniel Szczepan. Jesienią należał do najskuteczniejszych w zespole i w III lidze. Na swoim koncie ma siedem goli zdobytych w meczach o punkty i jeden w Pucharze Polski. Jego trafienie w końcówce spotkania dało wygraną z Olimpią Grudziądz (1-0). Nic dziwnego, że młody napastnik znalazł się na celowniku kilku ligowych klubów. 

Niewykluczone, że zimą trafi do GKS Tychy, który musi się wzmacniać, bo wiosną czeka go ciężka rywalizacja o pozostanie na zapleczy Ekstraklasy. Po pierwszej części sezonu tyszanie są na przedostatnim miejscu w tabeli I ligi, z ledwie 17 punktami na koncie. Po ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec trener Jurij Szatałow zapowiedział zmiany w kadrze i wzmocnienia. 

Być może jednym z pierwszych transferów będzie sprowadzenie do GKS-u Tychy Daniela Szczepana. Kolejnym może być przyjście doświadczonego, Tomasza Wróbla, który właśnie co rozwiązał kontrakt z drugoligowym Rozwojem Katowice. 34-letni piłkarz ma na swoim koncie 171 występów w Ekstraklasie w barwach GKS-u Bełchatów.


Źródło : http://sport.interia.pl/