PLHK : Dwie porażki Atomówek ze Stoczniowcem.

atomowki-hokej-gks-stoczniowiec-3-4-gru-2016
Trener Dariusz Garbocz miał spory problem ze skompletowaniem składu na spotkania z wicemistrzyniami Polski, z powodu choroby zabrakło Klaudii Musioł,  kontuzje wykluczyły z gry Karoline Ogłaszewską i Pamele Urbańską z kolei Małgorzatę Zielińską i Karolinę Kosmę zatrzymały sprawy osobiste.
Mimo okrojonego składu tyszanki w obu spotkaniach dzielnie walczyły i długo dotrzymywały kroku rywalką, w pierwszym spotkaniu tyszanki po dwóch tercjach prowadziły 2:1, o porażce tyszanek zadecydowała słaba trzecia tercja, mimo prowadzenia tyszanki grały nerwowo popełniały błędy indywidualne po których gdańszczanki
zdobywały bramki.
Z kolei w drugim spotkaniu słabsza druga tercja zadecydowała o wyniku meczu. Dziewczyny dzielnie walczyły mając wiele okazji na bramkę, niestety nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak właśnie było w niedzielnym spotkaniu.
Tyszanki odrabiają zaległości we wtorek 6.12 o godzinie 20:00 zaległe spotkanie w Bytomiu z Polonią.