Sparing : ROW Rybnik – GKS Tychy 1:4

gks-tychy-tychy-newsW ostatnim meczu kontrolnym w tym roku, drużyna GKS Tychy złożona głównie z testowanych zawodników, pokonała drugoligowy ROW 1964 Rybnik 4:1 (1:0).

Dwie bramki – pierwszą i ostatnią – w spotkaniu rozegranym na sztucznym boisku w Kamieniu, zdobył testowany napastnik, który w obu sytuacjach skierował futbolówkę do siatki z bliskiej odległości.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się jeden z testowanych obrońców, lokując piłkę w bramce po dośrodkowaniu Wojciecha Szumilasa z rzutu rożnego. W 78. minucie gry bramkarza rybniczan zaskoczyło uderzenie z dystansu testowanego skrzydłowego. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w końcówce Marek Gładkowski.

1:4 – Gładkowski (90.)

GKS Tychy: Odyjewski, Błanik, Kokoszka, Pańkowski, Piątek, Rutkowski, Szumilas, Wróblewski i zawodnicy testowani.