IV liga : GKS II Tychy – Raków II Częstochowa 2:3

GKS II Tychy NEWW meczu 16. kolejki IV ligi grupy I, rezerwy GKS Tychy przegrały na własnym terenie z drugą drużyną Rakowa Częstochowa 2:3 (1:1). Bramki dla tyszan strzelali Daniel Sobas i Michał Pustelnik.

W pierwszej połowie oba zespoły zdobyły po jednej bramce. Wynik spotkania w 25. minucie otworzył Patryk Szymański, ale chwilę później wyrównującym trafieniem popisał się Sobas. Również po przerwie prowadzenie objęli goście, jednak podopieczni Tomasza Wolaka ponownie bardzo szybko odpowiedzieli golem Pustelnika. Decydujący głos należał do przyjezdnych, bowiem trzy punkty zapewnił im w 89. minucie Daniel Rumin.

Druga drużyna GKS w najbliższą sobotę zakończy ligowe zmagania w 2016 roku – a wyjeździe zmierzy się z Ruchem Radzionków.

GKS II Tychy – Raków II Częstochowa 2:3 (1:1)