PHLK : Dwa zwycięstwa Atomówek z Unią.

atomowki-hokej-gks-unia-12-13-list-2016Tyszanki odniosły dwa cenne zwycięstwa, sobotnie (12 listopada) spotkanie źle rozpoczęły przegrywając pierwszą tercję 0:2.

Trener Dariusz Garbocz był zmuszony zrobić rotacje w składzie rezygnując z czwartego ataku co przyniosło skutek,
drugą tercję tyszanki wygrały 3:0, trzecią 2:1 i ostatecznie zasłużenie wygrywając 5:3.
Niedzielny (13 listopada) mecz był słabszy w naszym wykonaniu i długo przegrywaliśmy 1:0, unitki jeszcze w 40 minucie wykonywały rzut karny po faulu Katarzyny Frąckowiak, pojedynek wygrała Małgorzata Burda-Krokosz. Dopiero w trzeciej tercji kapitan Katarzyna Frąckowiak rozwiązała worek z bramkami trafiając trzy razy do bramki unitek w 41,45 i 49 minucie spotkania kompletując hattricka.
Rywalki jeszcze w 49 minucie zdobyły bramkę z bliskiej odległości wpychając krążek do tyskiej bramki, ale tyszanki już na więcej nie pozwoliły i po ciężkim meczu pokonały Unię Oświęcim 3:2.