Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej.

 


futsalW weekend 5-6 listopada w tyskiej Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego zostanie rozegrany Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej. Zapisy ruszyły, a MOSiR Tychy spodziewa się sporego zainteresowania fanów halowej odmiany piłki nożnej. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, bowiem w turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń – zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Co ważne, w rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu. Kategoria OPEN.

W sobotę zostaną rozegrane mecze fazy grupowej, a w niedzielę odbędą się ćwierćfinały, półfinały i finały.
W sobotę rozgrywki rozpoczną się o godzinie 7:45 – czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń.
Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 4 listopada w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel. 032 661 16 89, e-mail: org.imp@mosir.tychy.pl. Opłata organizacyjna od drużyny – 100 zł. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku turniej wygrało CHT Hołdunów, które w finale pokonało Piłkarskich Emerytów 2:0. Trzecie miejsce przypadło Piwkarzykom, a czwarte Olimpii Tychy.
Dokładny regulamin turnieju jest dostępny na stronie MOSiR Tychy.
Zapraszamy!

Źródło : http://umtychy.pl/