KKS Polonia Tychy kolejnym klubem partnerskim GKS-u Tychy.

 


Polonia i GKSW tym tygodniu doszło do podpisania umowy, na mocy której kolejnym klubem partnerskim GKS Tychy został KKS Polonia Tychy.

Współpraca będzie odbywać się na wielu płaszczyznach, w tym sportowej, czy marketingowej.

 Kobieca piłka nożna zyskuje coraz większą popularność, a jej poziom z roku na rok sukcesywnie wzrasta. Na Stadionie Miejskim Tychy dwukrotnie grała reprezentacja Polski kobiet i bez wątpienia były to wielkie wydarzenia. Dlatego cieszymy się, że KKS Polonia Tychy dołączył do grona naszych partnerów. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści, a także pomoże w promocji i rozwoju kobiecej piłki nożnej w Tychach – mówiGrzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

 Partnerstwo z GKS Tychy to trampolina w nową jakość pod względem marketingowym, wizerunkowym, ale również organizacyjnym i sportowym. Granie w zielono-czarno-czerwonych barwach oraz noszenie herbu klubu z 45 letnią historią zobowiązuje – mówi Prezes KKS Polonia Tychy, Dawid Kołodziejczyk.

Polonia Tychy od czerwca 2010 roku to Kobiecy Klub Sportowy, który prowadzi zajęcia dla blisko 80 piłkarek nożnych z naszego miasta i okolic. Obecnie w Polonii trenują cztery drużyny – seniorki, występujące w III lidze kobiet, a także młodziczki (2003 i młodsze), orliki (2007 i młodsze) oraz żaki (2009 i młodsze).

 Naszym marzeniem jest, aby dziewczyny z Tychów mogły biegać w trykocie z trójkątem na piersi, a umowa, którą podpisaliśmy sprawia, że to marzenie, staje się realnym celem, który razem ze Spółką będziemy chcieli zrealizować w najbliższym czasie – dodaje sternik Polonii Tychy.

Wcześniej partnerskie umowy z tyskim klubem podpisały GROM Tychy, Ogrodnik Cielmice, OKS JUW-e Jaroszowice i OKS ZET Tychy.

Polonia i GKS


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/