III liga kobiet : Polonia Tychy – Concordia Knurów – zapowiedź meczu.

 


OgiermanJuż w najbliższą niedzielę Polonia Tychy rozegra szósty ligowy mecz sezonu 2016/17. Podopieczne Dawida Kołodziejczyka zmierzą się z Concordią Knurów.

Nasz przeciwnik rozgrywa swój debiutancki sezon w rozgrywkach ligowych, mimo tego posiada silny i doświadczony skład. W poprzednich sezonach drużyna występowała jako Wilki Wilcza i pojedynki z nią nigdy nie należały do łatwych. Doskonale wie o tym Joanna Żychoń, pomocniczka Polonii: – Przyjdzie nam się zmierzyć z bardzo trudnym przeciwnikiem. Ostatni mecz z obecną Concordią był bardzo trudny, dziewczyny dobrze grają piłka i nieźle są poukładane na boisku.

Tyszanki przystępują do spotkania tuż po świetnych meczach zawodniczek w Kadrze Śląska – Dorota Hałatek i Wiktoria Nowak zdobyły bramki, a Oliwia Ogierman zaliczyła kolejny pewny występ. Dobrą dyspozycję będą chciały potwierdzić, razem z drużyną zdobywając pełną pulę w nadchodzącym meczu: – Każda z nas pracuje i stara się dać zespołowi tyle, ile może. Stale pracujemy nad taktyką, jesteśmy zmotywowane i mam nadzieję, że to pozwoli nam wygrać – kończy Żychoń.

3-10-2016 banerek polonia concordia

Nie możemy się doczekać końca weekendu! Prestiżowe starcie z Concordią już 2 października o 15:00 na Andersa 22.

Kamil Hajduk