Miss Tychów 2015 trzecią wicemiss w konkursie Miss Tourism Queen International.

 


Miss Tourism Queen International 2016Joanna Jochemczyk, Miss Tychów 2015, została trzecią wicemiss w konkursie Miss Tourism Queen International. Wybory odbyły się 26 września w Chinach. Międzynarodową Królową Turystyki została reprezentantka Mongolii.

Wybory Miss Tourism Queen International w Chinach zakończone. Koronę Międzynarodowej Królowej Turystyki zdobyła reprezentantka Mongolii.

Pierwszą wicemiss została Belgijka, drugą Białorusinka, trzecią – reprezentantka Polski, Joanna Jochemczyk z Chełma Śląskiego, Miss Tychów 2015, która w zeszłorocznych wyborach Miss Polski znalazła się tylko w pierwszej piętnastce, ale na podium nie stanęła.

Czwartą wicemiss została reprezentantka Tajlandii.

Poza tytułem wicemiss Tourism Queen International Joanna Jochemczyk wróci ze sporym bagażem miłych doświadczeń.

W programie pobytu kandydatek w Chinach było zwiedzanie chińskiej prowincji Wenzhou, wyspy Nanji i góry Yendang. Kandydatki były także na plantacji herbaty. Podczas tej wycieczki wszystkie zaprezentowały się w tradycyjnych chustach na głowie, które noszą pracownice tej uprawy.

Wśród zaplanowanych imprez dodatkowych nie zabrakło też pokazu mody w tradycyjnych strojach chińskich, a także konkursu talentów, podczas którego Joanna Jochemczyk zaprezentowała taniec brzucha.

Miss Tourism Queen International 2016

 


Źródło : http://www.dziennikzachodni.pl/