GKS II Tychy – Polonia Poraj 3:1.

GKS II Tychy NEWW meczu 9. kolejki IV ligi grupy I, druga drużyna GKS Tychy pokonała na własnym terenie Polonię Poraj 3:1 (2:0). Dwie bramki dla tyszan strzelił Daniel Duda, a wynik spotkania ustalił Daniel Sobas.

Pierwsze trafienie młodego pomocnika szerokiej kadry GKS było wyjątkowej urody, bo piłka wpadła do siatki po efektownym strzale z dystansu. Jeszcze przed przerwą „Dudi” podwyższył prowadzenie tyskiego zespołu.

Choć goście w 59. minucie zdobyli kontaktowego gola, to chwilę później ponownie dwubramkowe prowadzenie drużynie trenera Tomasza Wolaka dał Sobas. „Trójkolorowi” odnieśli tym samym trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie, a po dziewięciu rozegranych meczach plasują się na trzynastej pozycji w czwartoligowej tabeli.

GKS II Tychy – Polonia Poraj 3:1 (2:0)