Mecz GKSu Tychy z Podhalem Nowy Targ pełen atrakcji.

 


 

W ramach 4. kolejki ligowych zmagań w piątkowy wieczór tyszanie podejmą przed własną publicznością TatrySki Podhale Nowy Targ. Podopieczni trenera Sejby znakomicie zaczęli nowy sezon, bowiem mają na swoim koncie same zwycięstwa. W meczu z Szarotkami zawodnicy będą chcieli podtrzymać zwycięską passę.

Nowotarżanie ostatnio nie mają zbyt wiele szczęścia. Mecz o Superpuchar Polski, który był rozgrywany w Nowym Targu został przerwany z powodu mgły. Gdyby tych problemów było mało to trener Podhala – Marek Ziętara został zawieszony w swoich obowiązkach. Po ligowym meczu z Comarch Cracovią trener Ziętara wdał się w sprzeczkę z Michałem Bacą, który tego dnia sędziował spotkanie obu ekip. Do wyjaśnienia sprawy funkcję trenera nowotarżan będzie pełnił znakomicie znany tyskiej publiczności Marek Rączka.

Choć Podhale nie ma w tym sezonie najsilniejszej kadry to górale zawsze zostawiają całe serce na lodzie i nie są łatwym rywalem. Do Tychów nowotarżanie przyjadą niemal w pełnym składzie. Zabraknie jedynie Roberta Mrugały. Do dyspozycji trenera Sejby jest cała kadra i żaden z zawodników nie uskarża się na większe problemy.

Mamy również dobre wieści dla wszystkich fanów Łukasza Sokoła. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego odbędzie się oficjalne pożegnanie obrońcy GKS. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników koszykówki, bowiem w przerwie pomiędzy tercjami na tafli Stadionu Zimowego zaprezentuje się drużyna, która w zbliżającym się sezonie będzie walczyć na pierwszoligowych parkietach.

Początek spotkania dzisiaj o godzinie 18.00.

GKS Tychy - Podhale NT


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/