Tyski Nocny Rajd Rowerowy.

W piątek 23 września 2016r Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym. Trasa rajdu tradycyjnie przebiegać będzie lasami, a na półmetku, który tym razem będzie w Zajeździe u Dzika, zapłonie ognisko. Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów. Trasa wycieczki: ok. 20 km. Zbiórka uczestników w piątek 23.09.2016r przed godz. 22:00 na Ryneczku osiedla „Karolina” w Tychach (pl. Korfantego). Wyjazd na trasę o godz. 22:00! W kiełbaski można zaopatrzyć się na miejscu, dla uczestników rajdu zestaw w promocyjnej cenie.

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18 tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze oraz o oświetleniu roweru! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!
Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia, w którym organizowany jest rajd, frekwencja sięga nawet 300 rowerzystów. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych. Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY

Źródło : http://umtychy.pl/