Pokaz zdjęć ze spacerów po Tychach.


TTF spacerNa pokaz zdjęć (slide show) „Fotospacerem przez Tychy”, wykonanych podczas trzech tegorocznych spacerów po mieście, Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza w czwartek, 22 września o godz. 19.00, do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda.
Największym zainteresowaniem cieszył się kwietniowy spacer, podczas którego wspólnie fotografowano Stare Tychy. Grupa ruszyła z Rynku i dotarła do dawnego młyna przy ulicy Starokościelnej oraz okolicy browaru. W lipcu odbył się spacer po tyskich parkach – zdjęcia powstały w Parku Miejskim przy
Żyrafie i w pobliskim Parku Północnym. W sierpniu zorganizowano wieczorno-nocny spacer ze statywami. Na długich czasach naświetlania fotografowano między innymi na Hotelowcu, placu K. K. Baczyńskiego i Rynku.
Swoje zdjęcia pokażą zarówno członkowie TTF jak i inni uczestnicy spacerów, jeśli brali udział choćby w jednym z nich oraz mają ochotę podzielić się swoimi kadrami. Będzie można przekonać się, jak różne zdjęcia powstały w podobnych warunkach. Wstęp jest wolny.
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne skupia pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, amatorów jak i zawodowych fotografów. Obecnie przygotowuje swoją pierwszą książką fotograficzną, która ukaże się w listopadzie, a znajdą się w niej czarno-białe ujęcia Starych Tychów.

Wkrótce TTF organizuje kolejny spacer fotograficzny: w sobotę, 1 października, będzie to „Szukając serca miasta”, w ramach największej tego typu imprezy na świecie, czyli Scott Kelby’s Worldwide Photowalk.

Jeszcze w październiku TTF zaprasza na pokaz zdjęć autorstwa Arkadiusza Goli w Laboratorium Sztuki i wystawę zdjęć ze Starych Tychów w dolnym holu Andromedy.
Wydarzenie na FB www.facebook.com/events/1088572784522626
Więcej informacji o TTF na www.ttf.tychy.pl

Źródło : http://umtychy.pl/