Tychy Falcons : nabór nowych zawodników na sezon 2017.

falcons logo 1Tyska drużyna futbolu amerykańskiego Tychy Falcons, jedyny reprezentant Śląska w Toplidze, najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju rozpoczyna nabór nowych zawodników na sezon 2017!

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w najszybciej rozwijającej się dyscyplinie w Polsce, zapraszamy już 2 października o godzinie 17:00 na boisko MOSiR, ul. Andersa 22 w Tychach, na otwarty trening futbolowy, gdzie nasza wykwalifikowana kadra trenerska wchodząca w skład Reprezentacji Polski sprawdzi potencjał przyszłych członków drużyny.

Podczas treningu wymagany jest strój sportowy oraz korki (lanki). Osoba z obuwiem posiadającym metalowe wkręty nie będzie dopuszczona do wejścia na boisko.

Nie ważne ile liczysz wzrostu lub wagi. W futbolu amerykańskim każdy znajdzie swoją rolę na boisku, każdy jest równie ważny by osiągnąć sukces jako drużyna. 

Oczekujemy przede wszystkim chęci rywalizacji oraz zaangażowania.

Sezon 2016 był sezonem Tyskich Sokołów, które w pełni zdominowały pierwszą ligę, nie zaznając przy tym goryczy porażki zdobyły upragnione mistrzostwo PLFA I oraz awans do elity drużyn w Polsce.

Wznosimy się na całkiem nowy poziom gry i jesteśmy tego świadomi. Naszym celem jest zbudowanie solidnej drużyny, która z dumą będzie reprezentować miasto oraz całe województwo podczas nadchodzącego sezonu.

Dołącz do armii i wspomóż nas w osiągnięciu tego celu. Razem z nami reprezentuj Śląsk i spróbuj swoich sił w niezwykle widowiskowym sporcie jakim jest futbol amerykański.

Oficjalnie rozpoczynamy przygotowania do TOPLIGI 2017!
Czekamy na Ciebie.


Źródło : Tychy Falcons FB