Na Stadionie Miejskim powstał sektor rodzinny.

Głośni są nie tylko w szkole. Doskonale słychać ich także na stadionie. W Tychach powstał sektor rodzinny. Kiedy rodzice chcą spokojnie oglądać mecz, dzieci w tym czasie są pod opieką zawodowych animatorów. Najmłodsi mogą w tym czasie rysować, lepić z plasteliny, wykonywać prace ze styropianu, kolorować czy malować na sztalugach. Animatorzy na każdym meczu przygotowują dla dzieci różne gry i zabawy. Ponadto każdy, kto chce poczuć się jak prawdziwy fan GKS Tychy może liczyć na pomalowanie twarzy w barwach tyskiego klubu. Częstym gościem sektora jest także maskotka GKS Tychy – Tysek. Na kolejnym meczach specjalnymi gośćmi będą piłkarze

– Rośnie nam kolejne pokolenie kibiców. Już od najmłodszych lat chcemy zachęcać do identyfikowania się z GKS Tychy. Na Stadion Miejski Tychy bardzo chętnie przychodzą całe rodziny, które w specjalnie wyznaczonym dla nich sektorze rodzinnym mogą dopingować i wspierać nasz zespół. Specjalnie dla nich przez cały czas trwania meczu przygotowaliśmy całą masę atrakcji – mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.
Coraz chętniej dzieci włączają się także w doping i jak tylko mogą wspierają piłkarzy GKS Tychy. Kolejna okazja już w najbliższą niedzielę. GKS Tychy na Stadionie Miejskim Tychy o godz. 18:00 zagra z Chojniczanką Chojnice.
Partnerem sektora rodzinnego jest Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt.

Źródło : http://gkstychy.info/pilka/