Miss Tychów zaprezentuje się na Miss Tourism Queen International 2016.

Joanna JochemczykW najbliższą niedzielę Joanna Jochemczyk finalistka konkursu Miss Polski 2015 wylatuje do Chin na wybory Miss Tourism Queen International 2016!

Przed rokiem 25-letnia Joanna Jochemczyk zdobyła tytuł Miss Tychów 2015 i znalazła się w ogólnopolskim finale wyborów Miss Polski 2015 w Krynicy Zdrój. Nie zdobywając tytułu Miss czy Wicemiss Polski mogła spodziewać się, że na tym etapie jej przygoda z konkursami zakończy się. Nic bardziej mylnego. To właśnie na śląską piękność postawili organizatorzy wyborów Miss Polski gdy podejmowali decyzję o polskiej delegatce na konkurs Miss Tourism Queen International 2016.

Od ponad miesiąca Asia przygotowywała się intensywnie do tak ważnego dla niej wyjazdu, który nastąpi już w najbliższa niedzielę. Nasza reprezentantka leci do chińskiego Wenzhou z Warszawy, przez Moskwę i Szanghaj.

W trakcie wielu godzin przygotowań Asia nie tylko zadbała o jak najlepszą sylwetkę, piękną cerę i włosy, ale również o swoją garderobę. Na główny pokaz podczas finału nasza miss postawiła na stroje projektu Grażyny Gałczyńskiej z Agora Celebration we Wrocławiu. Pani Grażyna przygotowała dla Asi biało – czerwony strój narodowy i dwie suknie wieczorowe.

Konkurs Miss Tourism Queen International 2016 odbędzie się w Chinach, a na delegatki z kilkudziesięciu krajów świata, poza przygotowaniami do Gali Finałowej zaplanowanej na 26 września, czekają również atrakcje turystyczne. Dziewczyny zwiedzą m.in. wyspę Nanji i górę Yendang.

Trzymamy kciuki za sukces Asi!

Joanna Jochemczyk 3


Źródło : http://modaija.pl/