Kolejna porażka rezerw GKS Tychy. Tym razem w Zawierciu.

GKS II Tychy 2016W wyjazdowym meczu 6. kolejki grupy I IV ligi, tyskie rezerwy uległy drużynie Warty Zawiercie 0:1 (0:1). Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył na początku spotkania Adrian Marek.

Podopieczni Tomasza Wolaka jedynego gola w tym spotkaniu stracili już w 3. minucie gry. Dośrodkowanie jednego z zawodników Warty celnym uderzeniem głową zamknął Marek. Jeszcze w pierwszej połowie sytuację na wyrównującą bramkę miał Daniel Sobas, ale jego strzał złapał bramkarz gospodarzy. Po przerwie natomiast dobrej szansy nie wykorzystał Mateusz Pańkowski, który po wrzutce z rzutu rożnego posłał futbolówkę obok bramki.

W najbliższą niedzielę (11.09) tyskie rezerwy na boisku w Paprocanach podejmą drużynę KS Panki (godz. 11:00).

Warta Zawiercie – GKS II Tychy 1:0 (1:0)