Przywitanie Karoliny Nai.

Karolina Naja RIOW najbliższą sobotę – 3 września na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się przywitanie Karoliny Nai – tyszanki i brązowej medalistki olimpijskiej z Rio de Janeiro w kajakarstwie. Do udziału w tym wydarzeniu serdecznie zapraszamy!

O 18:00 Karolina na trybunach stadionu wspólnie z prezydentem miasta i tysiącami kibiców obejrzy pierwszą połowę meczu GKS Tychy – Wigry Suwałki.

18:45 w przerwie meczu na murawie stadionu odbędzie się powitanie Karoliny w rodzinnym mieście przez prezydenta miasta i mieszkańców zgromadzonych na stadionie zakończone wręczeniem Karolinie nagrody – niespodzianki!

Tyszanka Karolina Naja to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii polskiego kajakarstwa. Naja wspólnie z Beatą Mikołajczyk zdobyła na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 r. i Rio de Janeiro w 2016 r. brązowe medale w wyścigu dwójek na dystansie 500 metrów. W swoim dorobku tyszanka posiada również kilkanaście medali (w tym złote) mistrzostw świata i Europy, a także Igrzysk Europejskich.


Źródło : http://umtychy.pl/