Kolejna porażka rezerw GKS Tychy w IV lidze.

GKS II TychyW wyjazdowym meczu 2. kolejki grupy I czwartoligowych rozgrywek, tyskie rezerwy przegrały z Sarmacją Będzin 2:4 (1:3). Bramki dla tyszan zdobyli Dawid Błanik i Michał Biskup.

Pierwszego gola podopieczni Tomasza Wolaka strzelili przy prowadzeniu gospodarzy 2:0. Bramkarza Sarmacji uderzeniem z rzutu karnego pokonał Błanik, dając kontaktowe trafienie „Trójkolorowym”. Jeszcze przed przerwą prowadzenie zespołu z Będzina podwyższył Daniel Sroka, który w pierwszym kwadransie drugiej połowy zdobył także swojego trzeciego gola w tym spotkaniu.

W 71. minucie gry rezultat meczu ustalił Biskup, który wykorzystał podanie z lewej strony i ulokował futbolówkę w siatce.

W najbliższą niedzielę (21.08) na boisku w Paprocanach, GKS II podejmie drugą drużynę GKS Katowice. Początek spotkania o godzinie 11.

Sarmacja Będzin – GKS II Tychy 4:2 (3:1)