ENEMEF: Noc Jokerów z Legionem Samobójców już 12 sierpnia w Multikinie.

ENEMEF Noc Jokerów_minOd czasu debiutu w DC Comics ponad pół wieku temu Joker pojawiał się na ekranie w wielu rozmaitych odsłonach. Tej nocy widzowie zobaczą aż trzy z nich w wyśmienitych filmach akcji! W repertuarze:
– widowiskowy LEGION SAMOBÓJCÓW i Jared Leto jako Joker – tuż po premierze!
– tajemniczy MROCZNY RYCERZ z epickim Jokerem w wykonaniu Heatha Ledgera,
– legendarne dzieło Tima Burtona BATMAN – w roli Jokera Jack Nicholson.
Ceny biletów: od 29 do 35 zł za całą noc w kinie (trzy filmy):
– 29 zł: specjalna cena promocyjna dla kilku tysięcy osób wylosowanych spośród wszystkich zarejestrowanych na http://www.enemef.pl
– 31 zł: specjalna cena promocyjna dla fanów Multikina Facebooku, kod do pobrania w aplikacji kodów do Multikina http://ow.ly/2Fqo302A7fH, ilość kodów ograniczona
– 32 zł: specjalna cena promocyjna dla wszystkich zarejestrowanych na http://www.enemef.pl
– 35 zł: cena normalna
Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

Opisy filmów :
Legion samobójców – tydzień po PREMIERZE!
Suicide Squad, USA, Kanada 2016, 130′
reżyseria: David Ayer
scenariusz: David Ayer
obsada: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis,
muzyka: Steven Price
Specjalny pokaz zaledwie tydzień po premierze (film wchodzi do kin 5 sierpnia)!
Długo wyczekiwana ekranizacja komiksu słynnej serii wydawnictwa DC Comics o superzłoczyńcach to widowiskowy film akcji z rewelacyjną obsadą!
Tajna agencja rządowa, którą zarządza Amanda Waller tworzy drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych, pojmanych złoczyńców. Wyposażeni w najpotężniejszą broń mają podjąć się ryzykownej misji, a w zamian otrzymają zmniejszenie wyroków. Wkrótce bohaterowie dowiadują się, iż zostali wybrani nie ze względu na szanse na wygraną, a dlatego, że w razie niepowodzenia nikt nie będzie ich żałował. Jak sobie poradzą w tej sytuacji i czy zgodzą się na wykonanie zadania?
To mocne i odważne kino akcji, które ubarwiają fenomenalne kreacje aktorskie. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Jared Leto jako nowa odsłona szalonego Jokera.
Mroczny Rycerz
The Dark Knight, USA, Wielka Brytania 2008, 152′
reżyseria: Christopher Nolan
scenariusz: Jonathan Nolan, Christopher Nolan
obsada: Christian Bale, Gary Oldman, Heath Ledger, Aaron Eckhart
muzyka: Hans Zimmer
Kontynuacja filmu „Batman-Początek&quot”, która dostała osiem nominacji do Oscara i zdobyła dwie statuetki, w tym za drugoplanową rolę męską dla Heatha Ledgera.
Batmanowi udaje się rozbić kryminalne podziemie Gotham z pomocą porucznika Jamesa Gordona i Prokuratora Okręgowego Harveya Denta. Ich współpraca okazuje się bardzo skuteczna, ale trzej mężczyźni stają się celem nowego geniusza zbrodni, Jokera, który chce wprowadzić w Gotham anarchię i zmusić Batmana, by przeszedł na stronę zła.
Nolan stworzył epickie widowisko z mroczną i niepokojącą atmosferą. Batman, Joker i Dent walczą nie tylko ze sobą nawzajem, ale i ze swoimi ciemnymi tajemnicami.
Batman
Batman, USA 1989, 140′
reżyseria: Tim Burton
scenariusz: Sam Hamm, Warren Skarren
obsada: Jack Nicholson, Michael Keaton, Kim Basinger
muzyka: Steven Price
Kultowy film, który uważany jest za jedną z najlepszych ekranizacji komiksu w historii kina. W Gotham City, ponurym mieście, rządzonym przez zdeprawowanych urzędników i skorumpowaną policję pojawia się bezwzględny Joker. Szaleniec chce zniszczyć władze i mieszkańców Gotham. Tylko tajemniczy Batman może stawić mu czoła i uratować miasto. Pomagać mu będzie dziennikarka Vicki Vale.
Mroczny klimat, świetna scenografia, doskonała muzyka i genialny Jack Nicholson jako Joker – to wszystko sprawia, że Batman Tima Burtona jest wciąż filmem, który nie pozwala oderwać wzroku od ekranu.
ENEMEF Noc Jokerów_PLAKAT