Udany rewanż : LHK Jestřábi Prostějov – GKS Tychy 1:2

GKS TychyTyszanie udanie zrewanżowali się LHK Jestřábi Prostějov za porażkę u siebie 4:9, wygrywając na wyjeździe 2:1. Podopieczni trenera Sejby szybko odpowiedzieli w drugiej tercji na straconą bramkę, a decydującego gola w ostatniej odsłonie zdobył Josef Vitek. Drużyny pomimo zwycięstwa tyszan zdecydowały się rozegrać dogrywkę, która zakończyła się bezbramkowym remisem. W rozegranej po zakończeniu spotkania serii rzutów karnych również lepsi okazali się zadownicy GKS. Stefan Zigardy zachował czyste konto, a jedyną systuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Martin Vozdecky.

LHK Jestřábi Prostějov – GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
1:0 Matus Matis – Vojtech Augustin – Marek Kaluza (23:41)
1:1 Jaroslav Kristek – Miroslav Zatko (26:34)
1:2 Josef Vitek (56:07)

GKS Tychy: Stefan Zigardy (Kamil Lewartowski) – Mateusz Bryk, Michał Kotlorz; Bartłomiej Jeziorski, Filip Komorski, Josef Vitek – Bartłomiej Pociecha, Miroslav Zatko; Martin Vozdecky, Kamil Kalinowski, Marcin Kolusz – Jakub Bartoń, Bartosz Ciura; Jakub Witecki, Jarosław Rzeszutko, Adam Bagiński – Marcin Horzelski; Mateusz Bepierszcz, Jaroslav Kristek, Radosław Galant.