Zboczeniec, który się obnażał w Tychach zatrzymany !!!

ekshibicjonista

Tyskie mamy ostrzegały się nawzajem przed niebezpieczeństwem czyhającym na ich dzieci. W mieście grasował mężczyzna, który obnażał się przed najmłodszymi i prezentował im swoje genitalia. Jednej z kobiet udało się sfotografować ekshibicjonistę. Na szczęście zboczeniec jest pojmany!

Wpis ostrzegający przed mężczyzną pojawił się na facebookowym forum grupy „tyskie zrzeszenie mam”. Jedna z użytkowniczek umieściła tam zdjęcie mężczyzny bez spodni. Fotografia była opatrzona następującym komentarzem: „„piszę, żeby was ostrzec przed mężczyzną, który chodzi po kilku osiedlach i niestety obnaża się publicznie, a co najgorsze robi to przy dzieciach. Dzisiaj byłam świadkiem, gdy na placu, przy którym mieszkam zrobił to przy dziewczynce, która przestraszona uciekła do klatki. Bądźcie ostrożne ponieważ on często chodzi po osiedlu H i osiedlu C. Kolega, który zobaczył, co robi ten facet, wybiegł za nim, lecz tamten niestety uciekł”.”

Informacja ta była przekazywana dalej za pośrednictwem internetu, a samo zdjęcie robi swoistą furorę. Mamy informację, ze mężczyzna ten został zatrzymany. – Dostaliśmy zgłoszenie i 17 lipca zatrzymano go na ul. Żwakowskiej.  To 34-letni mieszkaniec Tychów. Mężczyzna rzeczywiście obnażał się. Miał 0,5 promila alkoholu we krwi. Lekarz, który go badał, zdecydował o przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego – powiedziała Barbara Kołodziejczyk, rzecznik prasowy tyskiej policji.

Teraz stróże prawa muszą sprawdzić, czy rzeczywiście zboczeniec obnażał się przed dziećmi. Jeśli mu to udowodnią grozi mu do 3 lat więzienia.

ekshibicjonista 1


Źródło : http://www.fakt.pl/