Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego.

Policja KIAPolicjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji tyskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 17 czerwca 2016 roku około godziny 17.00 na Drodze Krajowej nr 1.

W dniu 17 czerwca 2016r. około godziny 17.00 w Tychach na Drodze Krajowej nr 1 na wysokości zjazdu do Tyskiej Strefy Ekonomicznej. Nieustalony kierujący pojazdem marki Skoda Fabia koloru ciemnego, o początkowych numerach rejestracyjnych SK (bbd), jadąc w kierunku Pszczyny, wskutek niezachowania należytej ostrożności podczas zmiany pasa z lewego na prawy, gwałtownie odbił kierownicą w lewo. Ten manewr doprowadził do upadku jadącego lewym pasem motocyklisty. Sprawca spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkami przedmiotowego zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP Tychy w Tychach al. Bielska 46, pokój nr 41, tel. (32)325-63-69 lub (32)325-62-68.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/