POLSKA Instal-Lublin wykona instalację wentylacji w hali tyskiego GM.

general motors tychyPOLSKA Instal-Lublin, wykonawca usług dla branży instalacyjnej w Polsce, wchodzący w skład grupy Awbud, wykona kompleksową instalację wentylacji hali w projekcie „General Motors w Tychach – roboty instalacyjne”.

Wartość kontraktu wynosi 5,6 mln zł. W ramach realizacji spółka odpowiedzialna będzie za wykonanie kompleksowej instalacji wentylacji hali oraz przeprowadzenie szkolenia personelu w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji wykonanej instalacji. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Hochtief Polska.

Jest to kolejne zlecenie realizowane w ostatnich miesiącach przez spółkę. Instal-Lublin wykonywał prace na placach budowy takich obiektów jak m.in. Warsaw Spire, KGHM huta miedzi Głogów, Centrum Onkologii w Lublinie, elektrownia gazowo-parowa PKN Orlen, czy Elektrownia Opole i Kozienice. Głównym przedmiotem działalności spółki są prace obejmujące dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwis instalacji sanitarnych i technologicznych. – Należy jednak pamiętać, że jako grupa działamy głównie w charakterze generalnego wykonawstwa, prężnie rozwijając się w wielu sektorach budownictwa m.in. w budownictwie przemysłowym, rewitalizacji i projektów w zakresie ekologii – powiedział Michał Wuczyński, prezes zarządu grupy Awbud.


Źródło : http://eurobuildcee.com/