Poszukujemy zaginionego tyszanina.

Policjanci z Tychów poszukują 32-letniego Rafała SEKUŁY. 10 lipca 2016 roku wyszedł on z domu przy ul. Dymarek i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Poszukiwany Rafał Sekuła

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia Rafała SEKUŁY, który ostatni raz był widziany 10 lipca 2016 roku. Mężczyzna do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis : wzrost 180 cm, sylwetka średnia, waga 80 kg, włosy krótkie, proste – ciemny blond, oczy niebieskie, twarz pociągła, uszy normalne – przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubiór : spodnie granatowe – dżinsy , T-shirt koloru czarnego, czarny plecak, buty trampki granatowo – białe m-ki Big Star

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Tychach i kontaktować się osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 32 325 6200, 32 325 6255, lub 112 albo 997.


http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/