Cennik biletów i karnetów na mecze piłkarzy GKS Tychy.

Jpeg

Przedstawiamy cennik biletów i karnetów na mecze piłkarzy GKS Tychy rozgrywanych na Stadionie Miejskim Tychy, które będą obowiązywały w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017.

Tyski klub postanowił uhonorować kibiców, którzy z sektorów „młynowych” swoim żywiołowym dopingiem niosą piłkarzy do kolejnych zwycięstw. Każdy kto przyjdzie na mecz ubrany w barwy klubowe (np. szalik, koszulka, bluza) i będzie chciał zakupić bilet na jeden z sektorów „młynowych” (T, U, W, Z), będzie mógł nabyć taki bilet w specjalnej promocyjnej cenie – 10 złotych za bilet normalny i 5 złotych za ulgowy. Weryfikacja będzie następowała przy wejściu na obiekt.

Spółka przygotowała także specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się na zakup karnetów na rundę jesienną 2016/17. Dodatkowymi profitami będzie możliwość obejrzenia dwóch meczów GKS Tychy bezpłatnie, kupon zniżkowy do sklepiku klubowego, który zostanie otwarty pod koniec lipca oraz gadżet z limitowanej kolekcji, który będzie można zdobyć tylko decydując się na zakup wejściówki na całą rundę. Miła niespodzianka będzie czekała także na takie osoby przed startem sezonu hokejowego, ponieważ po okazaniu karnetu piłkarskiego będą mogły zakupić karnet na sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi ze specjalnym rabatem.
Kibice, którzy posiadali karnety na rundę wiosenną 2015/2016 w II lidze będą mieli także możliwość zachowania swoich miejsc w nadchodzącym sezonie.
Ceny biletów w przedsprzedaży w kasach oraz w Internecie:
– normalny: 14 zł
– ulgowy: 7 zł
– młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 10 zł (po spełnieniu w/w warunków)
– młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 5 zł (po spełnieniu w/w warunków)
Wzorem wielu innych klubów GKS Tychy postanowił również podnieść ceny biletów w dniu meczu – normalne o 5 złotych, a ulgowe o 3 złote. Przedsprzedaż będzie jednak trwała dłużej niż do tej pory – w tygodniu poprzedzającym mecz kasy przy ul. Edukacji będą czynne od wtorku do piątku w godz. 11:00 – 19:00, a w dniu meczowym oba punkty kasowe od 11:00 do rozpoczęcia spotkania. Przedsprzedaż internetowa rozpocznie się w następnym dniu po zakończonym domowym meczu.
Ceny biletów w dniu meczowym:
– normalny: 19 zł
– ulgowy: 10 zł
– młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 15 zł (po spełnieniu w/w warunków)
– młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 8 zł (po spełnieniu w/w warunków)
Dzieci do 13 lat: 0 zł
Cena biletu dla kibiców gości: 14 zł
Ceny karnetów na rundę jesienną 2016/17 (10 meczów):
– normalny: 112 zł
– ulgowy: 56 zł
– młynowy normalny: (sektory T, U, W, Z): 80 zł (po spełnieniu w/w warunków)
– młynowy ulgowy: (sektory T, U, W, Z): 40 zł (po spełnieniu w/w warunków)ł
Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica GKS Tychy, a będą chciały zakupić karnet na rundę jesienną będą zmuszone do jednorazowego wyrobienia takiej karty, ponieważ jest ona nośnikiem karnetu. Koszt to 5 zł.
Wejściówki ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny
Informacje o terminie rozpoczęcia sprzedaży wejściówek na sezon 2016/2017 podamy w późniejszym terminie.

Źródło : http://gkstychy.info/pilka/