Piękne modelki promują Tychy.

Mieszkając na Śląsku można bardzo szybko dojść do wniosku, że nasze województwo oprócz samych Katowic ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o piękne plenery i miejsca na niedzielny wypoczynek. Stąd pomysł na wyjątkową sesję na tyskich Paprocanach.

Chcąc zwiększyć świadomość mieszkańców aglomeracji, ekipa we4u.com.pl zakasała rękawy i pokazała, że także poza stolicą Śląska jest mnóstwo miejsc, które potrafią zachwycić. Wybór scenerii do kolejnej sesji nie był przypadkowy. Parpocany – Jezioro tyskie w ostatnim czasie przeszły bowiem niesamowitą metamorfozę, stając się miejscem, gdzie naprawdę warto się wybrać.

Do współpracy zaproszono tym razem ludzi z Tychów, stawiając na lokalną społeczność pod każdym względem. Przed obiektywem Darii Zasuń pozowały trzy piękne dziewczyny – Ada Mielniczuk, Katarzyna Czech oraz Wiktoria Wala. Letnie, zwiewne kreacje, idealnie nadające się na niedzielny odpoczynek zapewnił butik Estilo Tychy.

Tychy są piękne

Wspaniały wygląd dziewczyn to zasługa kosmetyczki, Izabeli Janusz z salonu ID Gabinet Kosmetyczny oraz Barbary Utraty z Akademii Fryzur Paris Fashion.
Sesja, będąca częścią kampanii miejskiej, promowana jest hasłem „Tychy? Są piękne!”. Pomysłodawcą kampanii są Agata Grzesik i Dawid Wójcik z we4u.com.pl


Źródło : http://slask.eska.pl/