Rusza I Przegląd Sztuki i Rękodzieła „Powiązania 2016”.

Klub Osiedlowy „Orion” zaprasza wszystkich artystów do wzięcia udziału w I edycji Przeglądu Sztuki i Rękodzieła „Powiązania 2016”. Celem Przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego twórców, zarówno posiadających wykształcenie plastyczne, jak i tych, dla których sztuka jest pasją i sposobem na wyrażenie swojej ekspresji artystycznej. Przegląd ma za zadanie integrację środowiska artystycznego, działającego w obrębie zasobów Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Oskard”, w zorganizowanych grupach i klubach sztuki na terenie miasta Tychy, jak i w okolicznych miastach naszego regionu. Jeśli uprawiasz malarstwo, rzeźbę, rękodzieło, grafikę lub rysunek – to wydarzenie artystyczne jest dla Ciebie.

Przegląd Sztuki i Rękodzieła

Partnerem Przeglądu jest Tyska Podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., przy której działa Galeria Sztuki STREFART. Laureat nagrody Grand Prix będzie miał możliwość wystawienia swojej twórczości w ramach zorganizowanej w Galerii STREFART wystawy indywidualnej.

Szczegółowe informacje dotyczące Przeglądu, zawiera Regulamin, który wraz z kartą zgłoszenia należy pobrać (ze strony www.oskard.tychy.pl) i zapoznać się z treścią. Zgłoszenia tylko drogą elektroniczną przyjmujemy do dnia 1 września 2016 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w „Orionie” i pod numerem telefonu 32/217 02 32.

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Źródło : https://www.oskard.tychy.pl/