Marek Piechowicz zostaje w GKS Tychy.

Marek PiechowiczNa kolejny sezon postanowił pozostać w Tychach Marek Piechowicz. Sprowadzony do GKS-u w zeszłym sezonie zawodnik podpisał nowy kontrakt.

Urodzony w 1988 roku niski skrzydłowy chyba nie może zaliczyć do udanych poprzedniego sezonu. Jak sam ocenia stać go na więcej i chce pokazać jeszcze swoje możliwości. Tym samym trener Tomasz Jagiełka postanowił po raz kolejny podpisać kontrakt z Markiem.

– bardzo trudno jednoznacznie jest ocenić sezon w moim wykonaniu. Drużynowo zaszliśmy w tym sezonie bardzo daleko i wierzę że do tego wyniku dołożyłem swoją cegiełkę. Mimo to wiem, że stać mnie na wiele więcej niż pokazałem w tym sezonie i zamierzam pokazać pełnie moich możliwości w nadchodzącym. W naszej drużynie panuje fantastyczna atmosfera, jesteśmy bardzo zgrani na parkiecie oraz poza nim w życiu prywatnym. Profesjonalne podejście klubu i sztabu szkoleniowego pozwoliło nam zająć wysokie 4 miejsce na koniec rozgrywek i jakby na to nie patrzeć w przyszłym sezonie będziemy trzecią największą siła pierwszej ligi. To wszystko wpłynęło na to, że swoją przyszłość widziałem tylko w Tychach. Zdecydowanie play-offy, a później walka o ekstraklasę. Bardzo żałuję, że w przyszłym sezonie zabraknie kilku kolegów z zeszłego roku. Wszyscy oni to świetni koszykarze i życzę im jak najlepiej. Natomiast nowi zawodnicy, których wybrali nasi trenerzy z pewnością spowodują, że nasz zespół będzie jeszcze bardziej wartościowy. Im również życzę powodzenia i witam w zespole – powiedział Marek Piechowicz.

Mający za sobą grę w TBL zawodnik w ubiegłym sezonie w 39 meczach spędził średnio na parkiecie 23 minuty zdobywając 341 pkt. co daje mu średnią 8,7 pkt. na mecz. Miejmy nadzieję, że dla świeżo upieczonego ojca będzie to udany sezon.


Źródło : http://gkstychy.info/kosz/