Rezerwy GKS Tychy zakończyły sezon w IV lidze.

GKS II TychyW ostatnim meczu sezonu 2015/16 czwartoligowych rozgrywek, piłkarze drugiej drużyny GKS Tychy ulegli rezerwom ROW Rybnik 2:3 (1:1). Podopieczni Tomasza Wolaka, dla których był to debiut na tym szczeblu, uplasowali się na siódmym miejscu w tabeli.

Tyski zespół w meczu kończącym ligowe zmagania wystąpił w składzie złożonym niemal z samych młodzieżowców, a najstarszym w drużynie GKS II był 22-letni kapitan Marcin Grzybek. Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisał się Michał Biskup w pierwszej połowie, natomiast w końcówce wyrównujące stan gry trafienie, zaliczył Michał Majewski. Kluczowy o zwycięstwie przyjezdnych gol padł w doliczonym czasie meczu.

Mimo wszystko, pierwszy sezon w IV lidze zespół trenera Wolaka może zaliczyć do udanych. „Trójkolorowi” w tabeli zajęli siódmą pozycję, z dorobkiem 43 punktów.

GKS II Tychy – ROW 1964 II Rybnik 2:3 (1:1)
0:1 –
Koleczko (26.)
1:1 – Biskup (36.)
1:2 – Niećko (68.)
2:2 – Majewski (84.)
2:3 – Niećko (90.)

Sędziował: Daniel Wiejowski (Zabrze).

GKS II Tychy: Krzczuk – A. Wolak, S. Białas, Banaś, Marcin Grzybek – Pawełczyk, Drabik (46. Pryszcz), Szumilas, Biskup, Musiolik (57. Majewski) – P. Kokoszka (60. Bojarski). Trener Tomasz Wolak.


Źródło : http://gkstychy.info/