Slide show Artura Pławskiego w Andromedzie

W czwartek, 19 maja o godz. 19.00, zapraszamy na pokaz zdjęć (slide show) Artura Pławskiego, do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.

Artur Pławski TTF
Artur Pławski jest fotografem, należy do TTF od początku działalności stowarzyszenia. To laureat konkursów: Leica Street Photo, Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto i Wielkopolska Press Photo. Od pięciu lat, udaje mu się co roku znaleźć w gronie laureatów konkursu Tychy Press Photo. W marcu tego roku wygrał konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej, organizowany przez Bibliotekę Śląską – nagrodzony materiał „Szopienice” będzie można zobaczyć podczas slide show.
Pochodzi z Poznania, jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Poznańskiego i Podyplomowych Studiów Public Relations Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jak pisze na swojej stronie „zanim fotografia zdominowała większość moich zajęć, wiele lat poświęciłem malarstwu i rysunkowi – zdobyte wówczas doświadczenia nad różnymi aspektami obrazu oraz charakter wykształcenia bardzo pomagają mi teraz w trakcie pracy fotografa”.
Wstęp na slide show jest wolny. Więcej o autorze na arturplawski.com.


Źródło : http://www.ttf.tychy.pl/