Gemini Park Tychy zapełnia food court.

gemini-park-tychy wizuPostępuje komercjalizacja strefy food court w Gemini Park Tychy. Umowy najmu podpisały marki Olimp, Kebab by Olimp, Companeros oraz lodziarnia Lodomania. Łącznie zajmą 250 mkw. powierzchni komercyjnej.

– Oferta Gemini Park Tychy ma być skierowana dla rodzin z dziećmi, dlatego też stawiamy na bogatą ofertę gastronomiczną. Nowo podpisane umowy z pewnością uatrakcyjnią food court w naszym obiekcie – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Zgodnie z podpisanymi umowami najmu, strefę food court w Gemini Park Tychy stworzą m.in. trzy brandy należące do sieci Gastromall. Wśród nich znajdzie się największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji z jedzeniem na wagę – Olimp (81 mkw.). Lokal o powierzchni 70 mkw. otworzy także restauracja Companeros oferująca najpopularniejsze potrawy kuchni teksańskiej i meksykańskiej przyrządzane indywidualnie dla klienta. Trzecią marką z grupy Gastromall będzie restauracja Kebab by Olimp (40 mkw.).

– Tychy to jedno z niewielu miast w Polsce bez dużej galerii handlowej. Powstanie Gemini Park Tychy jest dla nas szansą na zaprezentowanie oferty gastronomicznej Grupy Gastromall w kolejnym śląskim mieście – mówi Izabela Domaradzka, koordynator projektów Gastromall. – W chwili obecnej sieć naszych restauracji liczy ponad 55 lokali. W tak silnej grupie szczególnie dbamy o jakość produktów, atrakcyjną ekspozycję potraw, bogate, różnorodne menu i perfekcyjną obsługę. Jesteśmy przekonani, że koncepty Olimp, Kebab by Olimp oraz Companeros sprawdzą się w Tychach równie szybko, jak w innych lokalizacjach – dodaje I. Domaradzka.

Swój lokal w Gemini Park Tychy otworzy także sieć lodziarni Lodomania. W lokalu o powierzchni 70 mkw. firma oferować będzie desery tworzone wyłącznie z naturalnych składników, m.in. klasyczne desery we włoski stylu, desery jogurtowe, napoje lodowe oraz przysmaki dla dzieci.

gemini-park-tychyGemini Park Tychy będzie trzecią z kolei inwestycją spółki Gemini Holding. Zaplanowane zostało jako nowoczesny, wielkopowierzchniowy obiekt handlowy, liczący około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, wraz z parkingiem mieszczącym ok. 1100 pojazdów. Będzie w nim funkcjonowało przeszło 130 lokali handlowych, gastronomicznych, oraz punktów usługowych – m.in. sieć supermarketów Piotr i Paweł, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD.

Jednym z głównych atutów tyskiego Gemini Park będzie jego doskonała lokalizacja, która pozwoli dotrzeć z ofertą nawet do ok. 1,5 mln osób, mieszkających na Górnym Śląsku. Obiekt położony będzie na terenie, który funkcjonuje już w świadomości mieszkańców jako miejsce handlu. W pobliżu znajduje się już Tesco, OBI, Saturn, a wybudowanie nowoczesnej galerii w naturalny sposób dopełni tę przestrzeń, tworząc formułę power center. Centrum Handlowe Gemini Park Tychy znajdzie się w odległości ok. 3,5 km od ścisłego centrum Tychów, przy ul. Beskidzkiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, będącej zarazem odcinkiem drogi krajowej nr 1, łączącej Tychy m.in. z Łodzią czy Cieszynem. Dodatkowo, otoczenie kilkunastu dużych osiedli mieszkaniowych, a także bliskość popularnej autostrady A4 oraz licznych tras ekspresowych i dróg szybkiego ruchu spowoduje, że Gemini Park Tychy stanie się popularną destynacją zakupowo-rozrywkową nie tylko dla mieszkańców miasta, ale i całego regionu. Otwarcie centrum handlowego zaplanowano na IV kwartał 2017 roku.

Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma CBRE. To największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych.

 


Źródło : http://www.propertynews.pl/