Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć.

POLICJAPolicjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują osób, które mogą posiadać istotne informacje o kradzieży z włamaniem do rozmieniarki pieniędzy na myjni samochodowej. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia 2016 roku w Tychach przy ul. Przemysłowej. Wizerunek osób mogących posiadać istotne dla sprawy informacje został „uchwycony” przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia 2016 roku na myjni samochodowej przy ul. Przemysłowej w Tychach. Nieznany sprawca ze znajdującej się tam rozmieniarki ukradł pieniądze. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek osób mogących posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia:

mężczyzna w wieku około 20-25 lat szczuplej budowy ciała wzrost około 175-180 cm, posiada zarost w postaci bródki i wąsa ubrany w bluzę polarową lub kurtkę koloru czarnego z kapturem, czapka z daszkiem koloru czarnego, spodnie koloru czarnego z charakterystycznym zygzakiem koloru białego najprawdopodobniej m-ki Salomon.

– mężczyzna w wieku około 23-28 lat, wzrostu około 180cm, średniej budowy ciała, ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego, czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

Złodziej 1

Złodziej 2

Złodziej 3