„32 Omdlenia” wg A. Czechowa. Janda, Stuhr i Łapiński w Teatrze Małym.

Teatr Mały w ramach „Teatru Konesera” zaprasza 09.05.2016 na godz. 18.30  na spektakl ” 32 Omdlenia” Teatru POLONIA z Warszawy.

32 omdlenia

„32 omdlenia” to komedia Antoniego Czechowa rozpisaną na trzy żarty sceniczne: „Niedźwiedź”, „Oświadczyny” i „Historia zakulisowa”. To przezabawna opowieść o życiu rosyjskiego ziemiaństwa w XIX wieku, która jest aktualna po dziś dzień. W sugestywny sposób prezentuje ludzkie słabości, niedoskonałości oraz próbę ukrywania prawdziwych namiętności.

Czechow nieco przerysowując charaktery swoich bohaterów, doskonale opisał ludzką naturę, wyposażając ją w cechy bardzo charakterystyczne dla różnych typów osobowości.

Dobitnie podkreślają to aktorzy, którzy wcielają się w kilka postaci.

32 omdlenia 1

Siłę rażenia „32 omdleń” stanowi przede wszystkim ogromna dawka komizmu sytuacyjnego znakomicie skomponowanego z komizmem Czechowowskiego języka. Między żartami scenicznymi ukryte są gorzkie prawdy i refleksje. Sztuka doprowadza do łez śmiechu, a znakomici aktorzy zachwycają. Nie bez powodu po premierze w kwietniu 2011 r. spektakl został ogłoszony hitem nad hitami, na który zdobycie biletu nadal jest nie lada wyzwaniem.

To najbardziej oblegany spektakl w Teatrze Polonia!

obsada: Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Jerzy Łapiński (aktor Teatru Narodowego w Warszawie),
reżyseria: Andrzej Domalik
scenografia i kostiumy: Jagna Janicka
światło: Katarzyna Łuszczyk
producent wykonawczy: Rafał Rossa

To najbardziej oblegany spektakl w Teatrze Polonia!

Czas trwania: 120 minut, dwie przerwy.
Cena biletu: 80 zł, ulgowe (emeryci, renciści, studenci)
oraz na kartę stałego widza 56 zł.