Solidna dawka PUNK ROCKA w Tawernie

Zapraszamy na solidną dawkę PUNK ROCKA w Tawernie, zagrają : Szumy i Trzaski, dr Nagniot i Deklaracja.

6 maja 2016 r. w godzinach 20:0023:00

szumy i trzaski

SZiT – Szumy i Trzaski
Jak sami o sobie piszą to „stare punki ze Zdzieszowic”. Zespół powstał pod koniec lat 90. Jego skład stabilizował się jednak do roku 2013. więcej na: http://szit.art.pl/DR NAGNIOT
to zespół Punk/Hardcore z bazą w Strzelcach Opolskich.
W aktualnej konfiguracji DOKTOR przyjmuje od 2009 roku a jego skład tworzą zepsuci do szpiku kości załoganci i weterani opolskiej sceny niezależnej, z bagażem doświadczeń w różnych muzycznych projektach, którzy po długich latach osobistych turbulencji, moralnych perturbacji, mentalnych stagnacji i życiowych emigracji wzięli sprawy w swoje ręce! 😉 Do tej pory zespół zarejestrował demo CD (D.I.Y), które – jak wieść niesie – w różnej postaci sieje zamęt w e…terze. Zawarty na nim materiał w większości oscyluje wokół punkowego pierdolnięcia i – zgodnie z założeniami – tak już pozostanie.
https://www.facebook.com/DRNAGNIOT

Deklaracja
Zespół powstał w lutym 2015 roku z inicjatywy wokalisty Daniela Czarnowusa /Mongoła/ i gitarzysty Szymona Dziuby /Tyczki/. Ten pierwszy jest autorem tekstów, które są często zgryźliwym komentarzem otaczającej nas rzeczywistości, ale mają także skłonić odbiorcę do refleksji nad własnym życiem. Dopełnione są często surowym, punkowym brzmieniem, przez co można powiedzieć, że bytomski zespół stara się kultywować tradycje polskiej sceny niezależnej lat 80. i 90. Skład dopełniają Łukasz Wyczyński /Byku/ na basie i Krzysztof /Czarny/ Czarnowus na bębnach.
https://www.facebook.com/deklaracja2015/