Zdrowe odżywianie dzieci – spotkanie edukacyjne z Julitą Bator

jemyeko-logoFundacja jemyeko.pl zaprasza na kolejne spotkanie edukacyjne dotyczące zdrowego odżywiania dzieci. Prelegentką tym razem będzie autorka książek z serii „Zamień chemię na jedzenie” – Julita Bator.

Autorka jest matką, której dzieci były alergiczne i bardzo często chorowały. Jednak infekcje i alergie praktycznie zniknęły odkąd zmieniła sposób żywienia. Jak do tego doszła? O swoich doświadczeniach opowie osobiście na spotkaniu.

Na początku spotkania dowiemy się o aktualnych działaniach fundacji oraz zobaczymy efekty sesji zdjęciowych przeprowadzonych w wybranych przedszkolach, które biorą udział w pilotażowym projekcie „Tyskie Przedszkolaki Jedzą Eko-Warzywa i Owoce.

Głównymi adresatami tego spotkania są pracownicy tyskich przedszkoli i szkół podstawowych oraz rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta Tychy w dniu 05.05.2016. w godzinach 15:15-17:30 w ramach realizowanego przez fundację projektu „Tyskie Przedszkolaki Jedzą Eko-Warzywa i Owoce”.

jemyeko

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału do dnia 3 maja br. na adres e-mail: fundacja@jemyeko.pl.

 


Źródło : http://umtychy.pl/